Acı Bir Hayat Öyküsü Precious film izle
1.0
Sizin Oyunuz:
Oylama: 1.0 /10 (1)
7.3 IMDB Puanı 52 Yorum 4,867 Görüntülenme

Acı Bir Hayat Öyküsü Precious film izle

Acı Bir Hayat Öyküsü izle, Acı Bir Hayat Öyküsü full izle, Acı Bir Hayat Öyküsü hd izle, Acı Bir Hayat Öyküsü türkçe dublaj izle, Acı Bir Hayat Öyküsü altyazılı izle, Precious 16 yaşın da genç biridir. Babası tarafından hamile bırakılmıştır, annesi de ona sürekli baskı yapmaktadır. Bu ev onun için bir cehenneme dönmüştür. 19 yaşına geldiğinde ise herşey yavaş yavaş gün yüzüne çıkmaya başlar.


 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Özet & Detaylar

  Bu filmi izleyenerin gene düşüncesi ağır bir dramatik konusunun olması oldu. Fakat bu yılın en güçlü Oscar Ödülü'ne aday bir film. Ünlü yönetmen Tarantino'nun geçen günlerde açıkladığı yılın en iyi on filmi arasında yer aldı. Eğitici bir öyküye sahip bir film. Ünlü yıldız Mariah Carey'in de sinema dünyasına tekrar döndüğü film oldu.
  Claireece Precious Jones 16 yaşındadır, Harlem’deki hayatı kimsenin yaşamak istemediği bir hayattır. Precious'a babası tecavüz etmiştir. Bu olaydan hamiledir ve annesi ise fiziksel ve psikolojik şiddet uygulamaktadır. Yaşadığı ev onun için bir cehennemden farksız haldedir. Okul ise Ev onun için bir cehennemdir, okul ise tam bir kaos şeklinde devam etmektedir. Precious 19 yaşına geldiğinde ise bütün bu dertlerinin haricinde bir sırrı vardır. Precious okuma ve yazma bilmemektedir.

  Diğer Adları:

  Precious

  Yayın Tarihi:

  20 Kasım 2009

  Senaryo:

  Geoffrey Fletcher, Sapphire

  Ödüller:

  2 Oscar Kazandı. Diğer 111 ödül & 98 adaylık.

  Resimler

  "Acı Bir Hayat Öyküsü Precious film izle" filmine ait 2 adet görsel bulundu.

  Yorumlar (52)