Babamın Penguenleri Türkçe Dublaj izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.0 IMDB Puanı 21 Yorum 1,418 Görüntülenme

Babamın Penguenleri Türkçe Dublaj izle

Yönetmen:

Babamın Penguenleri izle, Babamın Penguenleri Türkçe dublaj izle, eşinden ayrılmış ve sonrasında hayatına monoton bir şekilde devam etmeyi seçmiş olan iş adamı Tom Ropper'in hayatının konu edildiği filmde Ropper'in hayatı kendisine babasından miras kalmış olan altı penguen sayesinde bi nebze de olsa değişim başlar. İlk önce penguenleri bir hayvanat bahçesine bağışlamayı düşünen Tom çocuklarının penguenlere olan ilgisini görünce evini bir kış parkı olarak dizayn etme çabası içerisine girer. Rutin olaylardan kurtularak eğlence dolu olaylara oldukça hızlı bir geçiş yapacaktır.
Tom bir yandanda eski bir lokantayı satın alıp tadilat ve restorasyon işlemlerine başlama planlar yapacak fakat Lokantanın eski sahibi mekanı çok sevdiği ve değer verdiğ için iyi birisine vermeyi düşünecektir. Bu esnada penguenler ile birlikte yaşamını sürdürmeye karar veren Ropper çocuklarına yakınlık göstermeyi sürdürdükçe eski eşi ile barışma noktasına gelecek ve bu düzen yüzünden ise işini kaybetmenin eşiğine gelecektir.
Kendisi için zor günler başlamış penguenler ile daha fazla hayatını sürdürmenin kolay olmadığını anlamıştır ve onları bir hayvanat bahçesine bağışlar. Lokanta ile ilgilenmek adına tekrar çalışmalara başlar fakat eski eşi ve çocukları bu durumdan pekte hoşnut olmazlar.
Tek Rapid Tek Moly Tek Okru


 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Detaylar

  Henüz detay eklenmemiş.

  Resimler

  "Babamın Penguenleri Türkçe Dublaj izle" filmine ait 2 adet görsel bulundu.

  Yorumlar (21)