Babamın Penguenleri film izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
21 Yorum 218 Görüntülenme

Babamın Penguenleri film izle
Yapım:2011 ~ ABD
Tür:Aile, Çocuk, Komedi, Macera
Yönetmen:Mark Waters, Noah Baumbach
Senaryo:John Morris, Jared Stern, Sean Anders
Senaryo (Kitap):Richard Atwater, Florence Atwater
Yapımcı:John Davis, Jordan Kerner, Joel Gotler
Görüntü Yönetmeni:Florian Ballhaus
Müzik:Stephen Coleman
Filmin Websitesi:www.popperspenguins.com
Süre:1 saat 35 dk
Gösterim Tarihi:26 Ağustos 2011 (Türkiye)
Oyuncular:Jim Carrey, Carla Gugino, Madeline Carroll, Angela Lansbury, Ophelia Lovibond, David Krumholtz, Philip Baker Hall, James Chen
Eşinden ayrılmış ve sonrasında hayatına monoton bir şekilde devam etmeyi seçmiş olan iş adamı Tom Ropper’in hayatının konu edildiği filmde Ropper’in hayatı kendisine babasından miras kalmış olan altı penguen sayesinde bi nebze de olsa değişim başlar. İlk önce penguenleri bir hayvanat bahçesine bağışlamayı düşünen Tom çocuklarının penguenlere olan ilgisini görünce evini bir kış parkı olarak dizayn etme çabası içerisine girer. Rutin olaylardan kurtularak eğlence dolu olaylara oldukça hızlı bir geçiş yapacaktır.
Tom bir yandanda eski bir lokantayı satın alıp tadilat ve restorasyon işlemlerine başlama planlar yapacak fakat Lokantanın eski sahibi mekanı çok sevdiği ve değer verdiğ için iyi birisine vermeyi düşünecektir. Bu esnada penguenler ile birlikte yaşamını sürdürmeye karar veren Ropper çocuklarına yakınlık göstermeyi sürdürdükçe eski eşi ile barışma noktasına gelecek ve bu düzen yüzünden ise işini kaybetmenin eşiğine gelecektir.
Kendisi için zor günler başlamış penguenler ile daha fazla hayatını sürdürmenin kolay olmadığını anlamıştır ve onları bir hayvanat bahçesine bağışlar. Lokanta ile ilgilenmek adına tekrar çalışmalara başlar fakat eski eşi ve çocukları bu durumdan pekte hoşnut olmazlar.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorumlar (21)