Battle Los Angeles film izle
4.0
Sizin Oyunuz:
Oylama: 4.0 /10 (1)
5.8 IMDB Puanı 31 Yorum 557 Görüntülenme

Battle Los Angeles film izle

Dünya İstilası Los Angeles Savaşı izle, Dünya İstilası Los Angeles Savaşı türkçe dublaj izle, Dünya İstilası Los Angeles Savaşı full hd izle - Dünyayı istila eden ve yenilmez olarak bilinen uzaylılara karşı bir grup deniz askerinin Los angeles'ta vermiş oldukları amansız mücadelenin konu edildiği bu filmde bakalım hayatta kalmayı başaran sivillerin de nakil işlemlerini gerçekleştirmeye çalışırlar.
Dünyayı istila etmekte olan ve yenilmez olarak görünen uzaylılara karşı, bir grup denizci askerin Los Angeles kentinde verdikleri mücadelede bu askerler, hayatta kalmayı başarmış sivillerin nakil işlemlerini gerçekleştirmeye çalışırlar..
Kısa senaryo ve yüksek bütçeli bir film olan Battle LA filmi 2011 yılının göz dolduran yapımları arasında yer almayı düşünsede vizyona girmesinin ardından türlü türlü eleştirileri ve tartışmalarıda beraberinde getiriyor. Görsel efektler açısından başarı olan fakat kurgu bakımından bir hayli zayıf kalan film yinede son dönem bilim kurgu filmleri içerisinde rağbet göreceğede benziyor.


 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Battle Los Angeles

  Yayın Tarihi:

  11 Mart 2011

  Senaryo:

  Christopher Bertolini

  Ödüller:

  1 ödül & 3 Adaylık.

  Resimler

  "Battle Los Angeles film izle" filmine ait 2 adet görsel bulundu.

  Yorumlar (31)