İntikam Ateşi film izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
11 Yorum 11 Görüntülenme

İntikam Ateşi film izle
İntikam Ateşi izle, İntikam Ateşi türkçe dublaj izle, İntikam Ateşi full izle, İntikam Ateşi hd izle – Sean Vetter (Vin Diesel) ve ortağı Demetrius Hicks (Larenz Tate) sokaklarda sergilemiş oldukları oldukça sert tutumları nedeni ile ‘silahşörler’ diye tanınmaktadırlar.Birleşik Devletler-Meksika sınırındaki uyuşturucu trafiğini hedef alırlar. Bu iki DEA ajanı (narkotik) bu mücadele sonucunda uyuşturucu kartelinin liderlerinden Baja Cartel’in önemli adamlarından bir tanesi Memo Lucero (Gene Silva) yakalanacaktır. Lucero oldukça güvenli bir hapishaneye alındığında Vetter işinin gerçeklerinden sıyrılarak eşine dönebilecektir.
Fakat Lucero’nun tutuklanmasından sonra sadece Diablo isminde bir figüran belirir. Vetter ve Hicks ise bu oldukça tehlikeli ve ele geçmez kişiyi teşhis ederek durdurmayı amaç ederler Diablo ise bu mücadelede duygularına yenilerek olayı kişiselleştirecek ve Vetter’in karısını alıkoyacaktır.
Vetter ise artık kaybedecek bir şeyi olmadığından tüm gizli kaynakları da kullanarak Lucero’dan bilgi edinmekte dahil karısının intikamını almaktan geri durmayacaktır adalet ve kanunsuzluk arasında gidip gelen Vetter hayatını adadığı polis gücüne ters düşmeyi bile göze almıştır.


  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorumlar (11)

    Reklamı geçmek için tıklayınız