Kritik Karar film izle
IMDB Puanı:6.3/10
Yapım:1996 ~ ABD
Tür:Aksiyon, Macera
Yönetmen:Stuart Baird
Oyuncular:Halle Berry, Kurt Russell, Steven Seagal, John Leguizamo, Joe Morton, David Suchet, Oliver Platt, Andreas Katsulas, B.D. Wong, Ingo Neuhaus, J.T. Walsh, Len Cariou, Marla Maples, Mary Ellen Trainor, Whip Hubley, William James Jones
Senaryo:John Thomas, Jim Thomas
Yapımcı:Joel Silver, John Thomas, Jim Thomas
Görüntü Yönetmeni:Alex Thomson
Müzik:Jerry Goldsmith
Süre:2 saat 14 dk
Gösterim Tarihi:15 Mart 1996 (Türkiye)
Boeing 727 tipli bir uçak hava korsanları tarafından ele geçirilecektir korsanların amaçlarına ulaştırılmaması gerekiyordur zamana karşı yarışmaya başlayan Dr. Phil. David Grant ve oluşturduğu ekip bunu başarbilecek midir izleyelim.
Hava korsanlarının ele geçirdiği Boeng 727 nin yolcularının, korsanlar amaçlarına ulaşmadan kurtarılması gerekmektedir. Zamana karşı yarışı Dr. Phil. David Grant ve ekibi kazanabilecek mi ?
Dr. Phil. David Grant (Kurt Russell), Dr. Phil. David Grant (Steven Seagal), Jean, Flight Attendant (Halle Berry), Captain Rat (John Leguizamo) ve uçakta bulunan bir kaç kişi daha bombayı etkisizleştirmek için uğraşacaklar. Uçağa farkedilmeden yerleşerek içerisinde bulunan sinir bombasını tüm Amerikayı yok etmeden ve uçağı havada infilak ettirmeden önce bu zorlu görevi başarmaları gerekecektir.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorumlar (4)