Yerdeki Yıldızlar Türkçe Dublaj izle
8.0
Sizin Oyunuz:
Oylama: 8.0 /10 (1)
8.5 IMDB Puanı 38 Yorum 1,748 Görüntülenme

Yerdeki Yıldızlar Türkçe Dublaj izle

Yerdeki Yıldızlar izle, Yerdeki Yıldızlar Türkçe dublaj izle, Yerdeki Yıldızlar 1080p izle - Henüz 8 yaşına yeni girmiş olan bir çocuk ailesi ve okul çevresi tarafından farklı tanınmaktadır. Kelimeleri söylemekte zorlanan ve öğrenmekte zorluk çeken bi çocuk Disleksi adı verilen bir tür genetik bozukluk çekmektedir. Fakat şimdiye kadar kimse onun problemlerine çare aramamış ve ona problemli gözle bakmışlardır fakat resim öğretmeni Ram (Aamir Khan) ona farklı bir gözle bakacak şimdiye kadar kimsenin inemediği derinliklere inerek gerçeklere ulaşacaktır.
IMDB’den 8.3 gibi oldukça iyi bir puan alan film kendi türünün nadir örneklerinden bir tanesi ünlü Bollywood yıldızı Aamir Khan oldukça iyi oyunculuk göstermenin yanı sıra yönetmenlikte yapıyor ve müziklerinede kendisi katkıda bulunuyor. 2 saat 45 dakka süren ve oldukça uzun olan film sıkılmadan ve herkesin izlemesi gereken bir yapım olarak karşımızda.


 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Özet & Detaylar

  Büyüklerin fazla önem vermediği dünya güzelliklerinden çokça etkikenen 8 yaşındakı meralı ve hevesli çocuk Ishaan Awasthi çok akıllı bir çocuktur. Balık,kedi,köpek gibi hayvanlar renkler yetişkinler için değersizken Ishaan için çok büyük önem taşır. Okula başlayan Ishaan sıkıcı eğitim hayatından mutsuz olurken okuldan soğumaya ve uzaklaşmaya başlar bu durum sınavlarında başarızlığına neden olur.

  Resimler

  "Yerdeki Yıldızlar Türkçe Dublaj izle" filmine ait 2 adet görsel bulundu.

  Yorumlar (38)